Теорія оптимальних рішень

Ukrainian EnglishЖурнали Академії


Інститут кібернетики імені В. М. Глушкова


Теорія оптимальних рішень


ISSN 2616-5619 (print)


Категорія: В - 2014
2019  18 ;
2018  17 ;
2017  2017 ;
2016  2016 ;
2015  2015 ;
2014  2014 ;
2013  2013 ;
2012  2012 ;
2011  10 ;
2010   9 ;
2009   8 ;
2008   7 ;
2007   6 ;
2006   5 ;
2005   4 ;
2004   3 ;
2003   2 ;
1968   1 ;


Члени редакційної колегії:
ГУЛЯНИЦЬКИЙ Леонід Федорович
ЄРМОЛЬЄВ Юрій Михайлович
КНОПОВ Павло Соломонович
КУНЦЕВИЧ Всеволод Михайлович
ХІМІЧ Олександр Миколайович
ЧИКРІЙ Аркадій Олексійович
 

Інститут інформаційних технологій НБУВ


+38 (044) 525-36-24
Голосіївський просп., 3, к. 209
м. Київ, 03039, Україна