Mathematical modeling and computing

Ukrainian EnglishЖурнали Академії


Інститут прикладних проблем механіки і математики імені Я. С. Підстригача


Mathematical modeling and computing

  • Математичне моделювання та комп'ютинг

  • ISSN 2312-9794 (print)
    ISSN 2415-3788 (online)


      Scopus [2014] 
    Категорія: А - 2020
     До 2019 р. див. Vol. 6 n. 1 Математичне моделювання та інформаційні технології

    2023 Vol. 10;   1 ;
    2022 Vol. 9;   1 ; Vol. 9;   2 ; Vol. 9;   3 ; Vol. 9;   4 ;
    2021 Vol. 8;   1 ; Vol. 8;   2 ; Vol. 8;   3 ; Vol. 8;   4 ;
    2020 Vol. 7;   1 ;
    2019 Vol. 6;   1 ; Vol. 6;   2 ;
    2018 Vol. 5;   1 ; Vol. 5;   2 ;
    2017 Vol. 4;   1 ;
    2016 Vol. 3;   1 ; Vol. 3;   2 ;
    2015 Vol. 2;   1 ; Vol. 2;   2 ;
    2014 Vol. 1;   1 ; Vol. 1;   2 ;


    Члени редакційної колегії:
    КІТ Григорій Семенович
    КУШНІР Роман Михайлович
    П'ЯНИЛО Ярослав Данилович
     

    Інститут інформаційних технологій НБУВ


    +38 (044) 525-36-24
    Голосіївський просп., 3, к. 209
    м. Київ, 03039, Україна